Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 3299
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Tokio: Rafał Majda leci do Japonii na Światowy Turniej Karate

Środa, 24 kwietnia 2013, 12:47
Aktualizacja: Czwartek, 25 kwietnia 2013, 11:40
Autor: MDvR
Jelenia Góra/Tokio: Rafał Majda leci do Japonii na Światowy Turniej Karate
Fot. użyczone
W dniach od 24 do 30 kwietnia trener Rafał Majda (5 dan) z Jeleniogórskiego Klubu Oyama wraz z zawodnikami kadry Oyama PFK będzie przebywał w Tokio na Światowym Turnieju Karate w kategorii „open” – bez podziału na kategorie wagowe.

27 i 28 kwietnia w hali sportowej National Olympics Memorial Youth Center w Tokio, odbędzie się IV Światowy Turniej Karate (The 4th Global Karate-Do Point & Knock –Out Tournament), zorganizowany przez Non-Profit Organization (NPO) Karate-Do Point & K.O. Rules Association, pod patronatem Ministerstwa Oświaty, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii (MEXT) Japonii. Na zaproszenie prezydenta Katsuaki Sato, byłego mistrza świata IKO Kyokushinkai z 1975 r., obecnie lidera stylu Sato-juku, w Tokio wystąpi dwójka reprezentantów Oyama PFK: Jacek Mazurkiewicz i Dominik Rzepka. Zawodnikom towarzyszyć będzie wspomniany szkoleniowiec i opiekun: Shihan Rafał Majda z Jeleniej Góry.

Oprócz samych zawodów jeleniogórzanin wraz z zawodnikami mają przygotowany atrakcyjny program pobytu w Tokio pod okiem japońskich instruktorów i mistrza Katsuaki Sato oraz przyjaciół mieszkających na stałe w Japonii.

http://www.karate-pointandko.com/

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group