Piątek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 5592
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Radość dzieci bezcenna

Sobota, 4 grudnia 2021, 8:07
Aktualizacja: 8:09
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Radość dzieci bezcenna
Fot. Przemek Kaczałko
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej po raz kolejny obdarował młodych jeleniogórzan prezentami. Dzięki wsparciu sponsorów paczki były obfite, a radość dzieci była bezcenna.
Projekt skierowany jest do dzieci z rodzin objętych wsparciem tutejszego ośrodka. Biorąc pod uwagę fakt, że każde dziecko ma potrzebę bycia wyróżnionym i docenionym, nasz projekt chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom dzieci i choć w części zaspokoić ich potrzeby, po prostu wywołać uśmiech na twarzach - sprawić, aby czuły się szczęśliwe i radosne - podkreślają przedstawiciele MOPS-u.

Drugi rok z rzędu - z powodu pandemicznych obostrzeń - nie udało się zorganizować imprezy dla młodych mieszkańców miasta, ale nie zapomniano o dzieciach. Mikołajkowe paczki przygotowano dla 50 dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Wśród prezentów był też ten wyjątkowy, o które każde dziecko mogło poprosić w liście do św. Mikołaja.

Planowaliśmy imprezę, jednak nie udało się zorganizować zabawy - powiedziała Ewa Olk z jeleniogórskiego MOPS-u, która wraz z pomocniczkami św. Mikołaja cieszy się, że dzieci tak żywiołowo reagują. - To nas bardzo motywuje do kolejnych działań i na pewno nie poprzestaniemy na tym roku - dodała E. Olk.

Obfite kosze pełne prezentów były możliwe dzięki wsparciu sponsorów: Simet S.A., Biedronka, Galeria Sudecka, Hotel Gołębiewski w Karpaczu, Termy Cieplickie, Cukiernia Bristolka, Jelenia Plast, Galeria Nowy Rynek, hurtownia warzywno-owocowa Jelfrut oraz Zorka.

Twoja reakcja na artykuł?

17
81%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
1
5%
Złości
2
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wiek 50 lat to już senior?

Oddanych
głosów
64
Tak
14%
Nie
86%
 
Głos ulicy
Drogo czy tanio w Jeleniej Górze?
 
Miej świadomość
Jak REALNIE zmieni się Twoje ciało, gdy odstawisz cukier
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
Piłka nożna
Karkonosze w ćwierćfinale [SKRÓT VIDEO]
 
Aktualności
Przedszkolaki poskakały
 
Aktualności
Kto znajdzie złoty bilet?
 
112
Radiowozy na prąd
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group