Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 9885
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Radni powiatu (i nie tylko) dla podopiecznych Domu Dziecka

Wiadomości: Powiat
Czwartek, 11 grudnia 2014, 9:14
Aktualizacja: 9:19
Autor: Mea
Fot. Jarosław Kotliński
– Dzieci bardzo cieszyły się – mówił radny Jarosław Kotliński, który wraz z innymi radnymi powiatu jeleniogórskiego kupił za 1300 zł paczki ze słodyczami dla podopiecznych z Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. Placówka podlega bowiem Starostwu Powiatowemu w Jeleniej Górze. Wspierana jest również przez Stowarzyszenie Karkonoska Iskierka.

Święty Mikołaj z Rady Powiatu Jeleniogórskiego wręczył 23. dzieciom paczki ze słodyczami, które ufundowali radni.

- Gdy wchodziliśmy do budynku już z dołu słychać było głośne wołanie do Świętego Mikołaja. Dzieci przygotowały piękne występy artystyczne i piosenki – mówił Jarosław Kotliński. - Planujemy również ich występ podczas Sesji Rady Powiatu oraz chcemy zorganizować im wycieczkę do wrocławskiego ZOO – dodał.

To nie jedyny Św. Mikołaj, który odwiedził Dom Dziecka w Szklarskiej Porębie.

– Nasze Stowarzyszenie Karkonoskie Iskierki, którego członkami są pracownicy Domu Dziecka, zorganizowało imprezę mikołajkową. Odbyły się warsztaty ze zdobienia pierników, zamówiliśmy pizzę, dzieci otrzymały prezenty. Wcześniej byliśmy na imprezie pod wyciągiem, organizowanej przez MOKSIAL – powiedziała Joanna Majdecka, pedagog w Domu Dziecka i wiceprezes Stowarzyszenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~gluś 11-12-2014 11:16
widać że to prawdziwy i ciepły DOM
~ 11-12-2014 11:17
radni kupili bo mają z czego i chwała im za to
~Ja 11-12-2014 15:36
Uznanie dla Rady za tak szlachetny czyn. Powinna podobnie postąpić nasza posłanka z PIS, która ma dużo więcej pieniędzy ale woli je przeznaczyć na organizację protestów w Warszawie w dniu 13 grudnia - a będzie to na pewno koszt kilku tysięcy zł. Ile dzieci biednych i z domów dziecka by było uszczęśliwionych, gdyby dostały za to upominki a Pani Pedagog pewnie o tym nie pomyślała.
~ 11-12-2014 22:48
Co za bzdury miałem tam kuzynostwo, dyrektor tego domu dziecka to straszny gnojek zupełnie bez karny, co on tam wyprawia to włosy by wam na plecach stanęły. Ale wszystkie skargi są dyskretnie tuszowane przez rodzinę z Pcpr-u i takie życie. ....
~ 11-12-2014 23:43
Czy ten dobry gest musiał być odtrąbiony w Jelonce ??? No chyba, żeby dzieciaki pooglądały się w Internecie, to nie mam nic przeciwko.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group