Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 6358
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Radiowóz na "kopercie"

Czwartek, 16 marca 2023, 6:10
Autor: WAC
Jelenia Góra: Radiowóz na "kopercie"
Fot. Czytelnik
Czy policjantów nie obowiązują przepisy dotyczące parkowania na miejscach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych? - pyta pan Krzysztof (dane do wiadomości redakcji) z Jeleniej Góry.
W ostatni wtorek (14 marca) około godziny 11.00 chciałem załatwić sprawę w biurze Taurona przy ul. Bogusławskiego - opowiada nasz Czytelnik. - Mam uprawnienia do parkowania na miejscu dla osoby niepełnosprawnej, niestety na „kopercie” znajdującej się przez Tauronem stał zaparkowany radiowóz. Jak się dowiedziałem, funkcjonariusze z niego byli na szkoleniu. Gdy kilka razy bezskutecznie objechałem okoliczne uliczki w poszukiwaniu wolnego miejsca do zaparkowania zadzwoniłem z prośbą o interwencję na numer alarmowy policji. Po kwadransie podjechał inny radiowóz, z którego wysiadł funkcjonariusz i po chwili przestawił auto parkujące na kopercie po czym odjechał. Z mojej perspektywy wyglądało na to, że ktoś usiłował zamieść sprawę pod dywan.

Jak informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka KMP w Jeleniej Górze - nie ma mowy o tuszowaniu sprawy i funkcjonariusz, który dopuścił się wykroczenia poniósł konsekwencje. Policjant został ukarany mandatem w wysokości 800 złotych i sześcioma punktami karnymi.

Twoja reakcja na artykuł?

52
42%
Cieszy
37
30%
Hahaha
3
2%
Nudzi
2
2%
Smuci
19
15%
Złości
10
8%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (97)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
858
Tak
10%
Nie
84%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group