Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 3453
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Radiowa Trójka zagości w zimowej stolicy Polski

Czwartek, 21 stycznia 2010, 9:48
Aktualizacja: 9:49
Autor: Karolina
Szklarska Poręba: Radiowa Trójka zagości w zimowej stolicy Polski
Fot. organizator
Już w najbliższą sobotę, 23 stycznia odbędzie się kolejny Puchar Radiowej Trójki w Narciarstwie Zjazdowym. Impreza organizowana jest rokrocznie na nartostradzie Puchatek SkiAreny „Szrenica” w Szklarskiej Porębie. Zapisy na zawody cały czas trwają. Na najlepszych czekają puchary i dyplomy, nie zabraknie też trójkowych upominków. Dobra zabawa i prawdziwe emocje gwarantowane

Organizatorami tego sportowego wydarzenia są: Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej oraz zaprzyjaźnione z miastem od lat, Polskie Radio „Trójka”. Start pierwszego zawodnika zaplanowano na godz. 11.00. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie kategorie wiekowe, od 7-16 lat (dziewczęta i chłopcy) oraz od 17 lat i powyżej (kobiety i mężczyźni). Pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii zostaną nagrodzone pucharami. Zwycięzcy otrzymają też okolicznościowe dyplomy.

W zeszłym roku wystartowało 60 zawodników, głównie z województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego. Uczestnicy mieli wówczas do pokonania slalom z 14 bramkami o łącznej długości 300 metrów. Trasę trzeba było przejechać po dwa razy. Z roku na rok poziom zawodów jest coraz wyższy, o czym świadczą bardzo dobre przejazdy techniczne startujących. Najmłodszym zawodnikiem w Pucharze był wtedy pięcioletni Szymon.

Zapisy chętnych uczestników cały czas trwają. Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są w MOKSiAL-u pod numerem telefonu 0-75 717 36 14. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej ośrodka kultury w Szklarskiej Porębie. Jeszcze w sobotę będzie można zapisać się w biurze zawodów przy stoku, między 9.00 a 10.30. W tym samym miejscu, czyli w Szałasie Żywieckim będą wydawane numery startowe. Opłata za udział w zawodach wynosi 10 zł, trzeba też wpłacić kaucję zwrotną w wysokości 40 zł za numer startowy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
359
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group