Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7125
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przyszłość w ekonomii

Wtorek, 25 kwietnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 25 kwietnia 2006, 14:42
Autor: Daria
Jelenia Góra: Przyszłość w ekonomii
Fot. Daria
– W badaniach naukowych i kształceniu ekonomistów na rzecz gospodarki i regionów wzbijamy się ponad przeciętność – to hasło poniedziałkowych dni otwartych w Akademii Ekonomicznej w Jeleniej Górze.

Celem spotkania było przybliżenie przyszłym studentom formy i zasad funkcjonowania uczelni oraz zapoznanie się z ofertą edukacyjną.

Jeleniogórski wydział wrocławskiej AE proponuje studentom kilka specjalności, które wybierane są na trzecim roku studiów.
Po oficjalnym spotkaniu w auli, każdy mógł obejrzeć uczelnię a także porozmawiać ze studentami i pracownikami naukowymi.

Poniedziałkowe spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem maturzystów. Wśród odwiedzających byli głównie uczniowie jeleniogórskich szkół, ale spora cześć osób przybyła specjalnie z okolicznych miejscowości.

Akademiccy studenci wywodzą się także z bardzo odległych zakątków Polski: studiowali tu nawet mieszkańcy Białegostoku. Podania o przyjęcie do AE w Jeleniej Górze składa także wielu chętnych z Ziemi Lubuskiej i dawnego województwa jeleniogórskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group