Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 6348
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przyjaciele szkół na walnym zebraniu

Środa, 18 listopada 2009, 13:15
Aktualizacja: 13:15
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Przyjaciele szkół na walnym zebraniu
Fot. TEJO
Jeleniogórska „dwójka” gości dziś członków Stowarzyszenia Pomocy Szkole, którzy w tej placówce zebrali się na piątym walnym zebraniu tej organizacji. Podczas obrad podsumują działalność i wybiorą nowe władze.

Gośćmi specjalnymi spotkania są władze Krajowego Stowarzyszenia Pomocy Szkole z przewodniczącą Zofią Grzybicz-Nowicką oraz jej zastępcą Dariuszem Piwowarskim. W obradach wziął także udział zastępca prezydenta Jeleniej Góry Miłosz Sajnog.

Wszystkich – nauczycieli, dyrektorów i przedstawicieli oświatowych związków zawodowych – powitała w murach Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bolesława Chobrego Elżbieta Rzemińska, dyrektorka placówki. Na początek delegaci i goście wysłuchali i obejrzeli występy artystyczne uczniów. Śpiewał – jak zwykle udanie – chór „dwójki”. Z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego wystąpił w repertuarze pieśni niepodległościowych. Wiązankę tańców przedstawiła grupa taneczna.

W programie zebrania jest sprawozdanie z ostatnich pięciu lat działalności, określenie kierunków na lata następne oraz wybór władz. Szefem JSPS jest Jerzy Pleskot, radny jeleniogórski. Czy utrzyma tę funkcję, okaże się po południu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group