Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5801
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przygotowują korty tenisowe

Wtorek, 5 maja 2020, 11:51
Aktualizacja: 11:53
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Przygotowują korty tenisowe
Fot. Przemek Kaczałko
Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze własnymi siłami przygotowuje do otwarcia korty tenisowe przy ul. Sudeckiej. Najprawdopodobniej, od najbliższej soboty (9.05) miłośnicy tenisa wrócą do ulubionej aktywności fizycznej.

Obecnie korty są wałowane siłami fizycznymi, bowiem ze względu na zamrożone przez prezydenta miasta środki finansowe, nie ma możliwości wynajęcia mechanicznego walca, za pomocą którego w poprzednich latach szybko i sprawnie szykowano korty do nowego sezonu.

Przewidujemy, że uruchomimy korty na weekend (9-10 maja). Zobaczymy czy uda się wszystkie korty... Musimy to porządnie zwałować, aby nie robiły się doły i było bezpiecznie - powiedział Ireneusz Taraszkiewicz, dyrektor MOS-u, który zapewnia, że obiekt jest przygotowywany również pod względem wymogów sanitarnych. - Na każdym korcie będą musiały być dwa dozowniki na środki dezynfekujące, dwie ławki, aby gracze się nie stykali. Trzeba będzie też zachować odstępy czasowe pomiędzy korzystającymi z kortów, aby dezynfekować sprzęt - dodał dyrektor.

Cennik pozostanie bez zmian.

Twoja reakcja na artykuł?

8
53%
Cieszy
1
7%
Hahaha
2
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group