Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 7105
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przy Cinciały będzie lepiej

Czwartek, 21 lutego 2008, 7:08
Aktualizacja: 15:23
Autor: AGA
JELENIA GÓRA: Przy Cinciały będzie lepiej
Fot. TEJO
Przedstawiciele mieszkańców ul. Cinciały wystosowali do prezydenta list otwarty, w którym wyrazili rozczarowanie z powodu pominięcia w budżecie ich postulatów. Wnosili m.in. o remont nawierzchni ulicy i zamontowanie oświetlenia.

– Najważniejszą sprawą jest dla nas oświetlenie ulicy, ponieważ nie czujemy się bezpiecznie na naszych podwórkach. Zrealizowanie tej potrzeby jest głównym zadaniem państwa i samorządu i będziemy walczyć o to z całą determinacją. Nie pozwolimy na sytuację, w której pod osłoną nocy jesteśmy okradani i musimy bać się o nasze dzieci – argumentowali mieszkańcy.

Dodali, że są w swojej determinacji są gotowi nawet do okupacji budynku ratusza lub zablokowania połączenia komunikacyjnego między Cieplicami i centrum Jeleniej Góry.

Aby ostudzić nastroje, prezydent zaprosił mieszkańców na spotkanie. – Przebiegało w przyjaznej atmosferze. Ustaliliśmy, że w drugiej połowie 2008 roku zostanie przygotowana dokumentacja techniczna, a w przyszłym roku ruszą prace remontowe – wyjaśnił Marek Obrębalski.

Jerzy Łużniak dodał, że są to zaległości sprzed wielu lat. – Takich ulic jest w naszym mieście dużo więcej. Zadbamy o systematyczną realizację tych zadań – zapewniał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group