Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 10544
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przez narkotyki w barze do sądu

Środa, 17 marca 2010, 15:18
Aktualizacja: 15:18
Autor: TEJO
Nie tylko na piwo przychodzili bywalcy jednego z lokali w Jeleniej Górze. Można tam było kupić środki odurzające, którymi handlowali właściciel przybytku z kolegą. Obydwu zatrzymała policja znalazłszy u nich zakazane substancje.

Interwencja była skutkiem informacji uzyskanej przez policjantów. Na miejscu zatrzymali obydwu mężczyzn. – 23-letni właściciel posiadał resztki marihuany, jednak w lokalu tym funkcjonariusze zabezpieczyli sprzęt do zażywania i rozdrabniania narkotyków oraz pozostałości marihuany – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka z policji.

Kolega właściciela miał w kieszeni kurtki porcję marihuany. W jego mieszkaniu funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli ponad 150 porcji narkotyków. Było to ponad 140 porcji marihuany i 14 porcji amfetaminy. Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Za posiadanie narkotyków kodeks karny przewiduje karę do trzech lat więzienia. Policja ustala źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdza, czy zatrzymani nie zajmowali się ich dystrybucją.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (51) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group