Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 16 września
Imieniny: Edyty, Kamili, Kornela
Czytających: 7225
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stara Kamienica: Przetarg na budynek socjalny

Poniedziałek, 7 marca 2022, 7:15
Autor: WAC
Stara Kamienica: Przetarg na budynek socjalny
Fot. WAC
Ruszył przetarg mający wyłonić wykonawcę budowy budynku socjalnego w Kopańcu. Będzie to pierwszy tego typu obiekt na terenie gminy Stara Kamienica.

Dom socjalny ma powstać przy jednym z budynków komunalnych. Będą się w nim mieścić cztery mieszkania składające się z łazienki oraz pokoju z aneksem kuchennym.

Środki na budowę domu socjalnego pozyskaliśmy z rządowego programu bezzwrotnego finansowego wsparcia budownictwa prowadzonego przez Bank Gospodarstwa Krajowego - informuje wójt gminy Stara Kamienica Mariusz Marek. - Koszt budowy to 950 tysięcy złotych. W gminie jest aktualnie duże zapotrzebowanie na mieszkania socjalne i na pewno będziemy się dalej w tym kierunku rozwijać, planując kolejne inwestycje. Na początku chcemy zobaczyć jak takie przedsięwzięcie wyjedzie w małej skali. Teraz czekamy na odzew firm zainteresowanych realizacją inwestycji. Termin składnia ofert do 18 marca.

Twoja reakcja na artykuł?

5
38%
Cieszy
5
38%
Hahaha
1
8%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
1
8%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
204
Nie, to tylko 300 metrów
7%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
69%
Do sklepu idę na piechotę
24%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Ciekawe miejsca
Dostałem toporem w kark i mam 7 kręgów z tytanu
 
Inwestycje
Zbiornik Cieplice prawie po remoncie
 
112
Kolizja na obwodnicy Maciejowej
 
112
Kolizja na Wolności
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group