Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 10312
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Przetarg do powtórki

Piątek, 6 września 2019, 11:14
Aktualizacja: 14:44
Autor: WAC
Mysłakowice: Przetarg do powtórki
Fot. UG Mysłakowice
Urząd Gminy w Mysłakowicach unieważnił przetarg mający wyłonić wykonawcę robót zewnętrznych przy remoncie przybudówki budynku Gminnego Ośrodka Kultury. W obiekcie już wkrótce ma zostać utworzony klub seniora.

Na ogłoszenie o przetargu odpowiedziała jedna firma, ale zaproponowana przez nią cena niemal dwukrotnie przewyższała sumę przewidzianą przez Urząd Gminy na tą inwestycję. Dlatego postępowanie zostało unieważnione i zostanie przeprowadzone jeszcze raz przy nieco zmienionym zakresie prac.

Wkrótce ruszą za to prace we wnętrzu obiektu. Na tą część przetargu wpłynęły dwie oferty, zaś ceny zaproponowane przez zainteresowane firmy mieszczą się w granicach oczekiwań samorządu. Zakres robót obejmuje: wymianę okien wraz z parapetami, wymianę drzwi zewnętrznych z futryną, wykonanie lady podawczej oraz drzwi do sali konsumpcyjnej, wykonanie sufitów w pomieszczeniach, malowanie ścian we wszystkich pomieszczeniach, montaż osprzętu instalacji elektrycznej, centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjnej, wykonanie wentylacji mechanicznej, ocieplenie stropodachu, wykonanie okładzin posadzki w sali spotkań, kuchni, szatni i przedsionku, zakup i montaż drzwi wewnętrznych i wykonanie okładzin ścian i posadzki w toalecie.

Klub seniora w założeniu ma być miejscem zajęć aktywizujących osoby starsze. Będą tam też się spotykać działające w Mysłakowicach organizacje seniorów. Na jego utworzenie samorząd Mysłakowic otrzymał dotację rządową w wysokości 150 tysięcy złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
100%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
754
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group