Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 8150
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Przesiecka Kąpiel Morsów na koniec roku

Czwartek, 20 grudnia 2012, 9:23
Aktualizacja: 11:34
Autor: Org
Region: Przesiecka Kąpiel Morsów na koniec roku
Fot. Organizator – Karkonosze
To wyzwanie dla odważnych, ale dzięki kąpieli w Wodospadzie Podgórnej ostatnie dni roku mogą na długo pozostać niezapomniane. Przesiecka Kąpiel Morsów odbędzie się 29. grudnia o godz. 12.00 w Wodospadzie Podgórnej w Przesiece.

Przesiecka Kąpiel Morsów w Wodospadzie Podgórnej to już tradycja. Co roku w przededniu sylwestrowego szaleństwa odbywa się w Przesiece niezwykła impreza. Z całej Polski ściągają tu miłośnicy zimowych kąpieli, by zanurzyć się w kryształowo czystej wodzie.

Dodatkową atrakcją jest organizowany co roku konkurs na najciekawsze nakrycie głowy. Uczestnicy konkursu kąpali się już np. z wieżą Eiffla i... kawałkiem żółtego sera na głowie. Dzięki takim atrakcjom wydarzenie przyciąga tłumy uczestników i obserwatorów, którzy doskonale się bawią.

W tym roku uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursie na najciekawszy filmik z imprezy. Konkurs, zorganizowany przez markę Karkonosze na profilu „Mam w sobie ducha gór” na Facebooku, rozpocznie się 29 grudnia i potrwa do 14 stycznia. Nagrodą główną jest weekend w pensjonacie Olimpia w Przesiece.

Po kąpieli w zimnej wodzie uczestnikom serwowany jest gorący posiłek. Kolejną atrakcją dla wszystkich zgromadzonych jest ognisko z pieczeniem kiełbasek. Podczas imprezy można też zapoznać się z lokalnymi specjałami, serwowanymi na stoisku produktów regionalnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1117
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group