Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 5125
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przedszkolaki rywalizowały w „Czternastce”

Wtorek, 3 marca 2015, 9:01
Aktualizacja: Piątek, 6 marca 2015, 9:13
Autor: Adrian Złotkowski
Jelenia Góra: Przedszkolaki rywalizowały w „Czternastce”
Fot. Maciej Gumny
W Miejskim Integracyjnym Przedszkolu nr 14 w Jeleniej Górze odbyła się II edycja Konkursu Plastycznego pt. „Moja ulubiona zabawka”. Organizatorem i pomysłodawcą była Renata Michalska, nauczycielka z przedszkola nr 14. O miano najładniejszej pracy rywalizowało 18 dzieci z sześciu placówek, po troje z każdej. Wszystkie dzieci otrzymały pierwsze miejsca.

Reprezentowane były miejskie przedszkola nr: 2, 10, 11, 13, 14 i 27. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia pt. „Rzepka” granego przez podopiecznych „czternastki” z grupy teatralnej „Tygryski”.

Następnym etapem było wykonanie w dowolny sposób pracy związanej z tematem konkursu. Każdy z uczestników miał do dyspozycji własne materiały i mógł zastosować dowolną technikę. Najwyżej zostały ocenione prace, które wykonali: Daria Wiarus (Miejskie Przedszkole nr 27), Łucja Smaruj (Miejskie Przedszkole nr 13), Bartek Janicki (Miejskie Przedszkole nr 27) i Natasza Chitruszko (Miejskie Przedszkole nr 13).

Oceniającą i wybierającą była Krystyna Morman, prowadząca zajęcia plastyczne w Osiedlowym Domu Kultury.

Wszystkie dzieci zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami. Po konkursie odbyły się zabawy integracyjne oraz zaproszono pociechy wraz z opiekunami na słodki poczęstunek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group