Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Przedszkolaki rywalizowały w „Czternastce” [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Adrian Złotkowski 1 min czytania

W Miejskim Integracyjnym Przedszkolu nr 14 w Jeleniej Górze odbyła się II edycja Konkursu Plastycznego pt. „Moja ulubiona zabawka”. Organizatorem i pomysłodawcą była Renata Michalska, nauczycielka z przedszkola nr 14. O miano najładniejszej pracy rywalizowało 18 dzieci z sześciu placówek, po troje z każdej. Wszystkie d

reklamy

Reprezentowane były miejskie przedszkola nr: 2, 10, 11, 13, 14 i 27. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia pt. „Rzepka” granego przez podopiecznych „czternastki” z grupy teatralnej „Tygryski”.

Następnym etapem było wykonanie w dowolny sposób pracy związanej z tematem konkursu. Każdy z uczestników miał do dyspozycji własne materiały i mógł zastosować dowolną technikę. Najwyżej zostały ocenione prace, które wykonali: Daria Wiarus (Miejskie Przedszkole nr 27), Łucja Smaruj (Miejskie Przedszkole nr 13), Bartek Janicki (Miejskie Przedszkole nr 27) i Natasza Chitruszko (Miejskie Przedszkole nr 13).

Oceniającą i wybierającą była Krystyna Morman, prowadząca zajęcia plastyczne w Osiedlowym Domu Kultury.

Wszystkie dzieci zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami. Po konkursie odbyły się zabawy integracyjne oraz zaproszono pociechy wraz z opiekunami na słodki poczęstunek.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka