Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 7140
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Promocyjne bilety do teatru

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 18 stycznia 2008, 14:13
Aktualizacja: Poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 7:01
Autor: TT
Zapraszamy do teatru na dzisiejszy (piątek) wieczór. Do rozdania bilety w promocyjnych cenach.

Dzisiaj (piątek, 18 stycznia) o godzinie 19 na Scenie Studyjnej Teatru Jeleniogórskiego zaprezentowane zostanie przedstawienie pt. "Śmierć człowieka–wiewiórki" Małgorzaty Sikorskiej–Miszczuk w reżyserii i opracowaniu muzycznym Natalii Korczakowskiej.

Historia opisana w tej sztuce wydarzyła się naprawdę. Ulrike Meinhof pomogła uwolnić Andreasa Baadera, porzuciła dzieci, zeszła do podziemia, by walczyć o Nowe Niemcy. Pisała manifest RAF, uczestniczyła lub współdziałała
w napadach na banki.

Sztuka Małgorzaty Sikorskiej–Miszczuk została nagrodzona w konkursie na tekst dramatyczny na temat RAFu i Ulrike Meinhof „URLIKE”, zorganizowanym przez Teatr Usta Usta i warszawski TR oraz w XVIII Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej organizowanym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Lidia Schneider rolą Ulrike Meinhof zdobyła nagrodę młodych za najlepszą kobiecą kreację aktorską XXXVII Jeleniogórskich Spotkań Teatralnych. Nagrodę przyznano „za niezwykłą kreację postaci, łączącą poczucie humoru z wrażliwością oraz za umiejętność ukazania głębokich sensów przedstawienia.”

Na dwóch pierwszych internautów, którzy o godzinie 16 zatelefonują do Biura Organizacji Widowni (075–64–28–130), czekają bilety promocyjne po 5 zł od osoby.

Bardzo przepraszam, że we wczorajszym zaproszeniu do teatru padł mylny numer telefonu. Osobę, która podpisuje się „młoda”, a która nie mogła się wczoraj do nas dodzwonić, zapraszam do teatru dziś – również na „Śmierć człowieka wiewiórki”. Oczywiście, bilety dla „młodej” są również po 5 zł.
Barbara Łagońska – Biuro Organizacji Widowni Teatru Jeleniogórskiego

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Anna Zbyszyńska 28-01-2008 17:03
Niedługo bilety do naszego teatru rozdawane będą za darmo, a i tak bardzo wątpliwe że ktoś będzie chciał tracić czas. Gratuluje Panu Dyrektorowi.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group