Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 4635
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Promile, decybele i kłopoty!

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 2 lutego 2011, 14:15
Aktualizacja: Czwartek, 3 lutego 2011, 14:37
Autor: Angela
Dzisiejszej nocy postawił na nogi sąsiadów, straż miejską, straż pożarną i policję – mowa o jeleniogórzaninie z ul. Długiej, który podczas „popijawy” włączył w swoim mieszkaniu muzykę na cały regulator i po imprezie poszedł spać.

Głośna muzyka dudniła przez całą noc w mieszkaniu w jednej z kamienic przy ul. Długiej. Sąsiedzi starali się najpierw sami rozwiązać problem rozmową, jednak uciążliwy lokator ani myślał o otwarciu drzwi swojego mieszkania. W dobrej zabawie przy bardzo głośnej muzyce i sporej dawce alkoholu nie przeszkodziła mu nawet interwencja strażników miejskich.

Mimo próśb i gróźb lokator nie otwierał drzwi. Snuto domysły, że być może przy zakrapianej imprezie doszło do jakiegoś nieszczęścia i sprawca całego zamieszania potrzebuje pomocy (albo już nie potrzebuje…).
Dzisiaj o godz. 8.40 na miejsce wezwano policjantów, którzy asystowali przy wejściu do mieszkania. Drzwi wyważyli wezwani na miejsce strażacy. Okazało się, że lokator błogo spał i nie przeszkadzały mu dudniące głośniki. Zdziwiony obecnością służb ratowniczych i policji mężczyzna został ukarany przez strażników mandatem karnym w wysokości 200 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group