Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 5626
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Promenadowy koktajl muzyczny z Jelonka Brass

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 31 lipca 2017, 9:41
Aktualizacja: 10:21
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Letnie Koncerty Promenadowe w Parku Zdrojowym w jeleniogórskich Cieplicach jest już na półmetku. Lipcowy cykl imprez kulturalno–sportowych zakończył się koncertem kwintetu Jelonka Brass, który zaserwował kuracjuszom i mieszkańcom „Promenadowy koktajl muzyczny”.

Zespół założony w 2003 roku przez Artura Nowaka z Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze, nie po raz pierwszy wystąpił w cieplickiej Muszli Koncertowej i kolejny raz okazało się, że oferuje muzykę odpowiadającą potrzebom seniorów, którzy stanowili większość na widowni.

Artur Nowak (puzon), Paweł Juryś (trąbka), Tomasz Mocała (trąbka), Roman Jurek (tuba) oraz Małgorzata Suchowierzch (waltornia) grają utwory muzyki klasycznej, ale przede wszystkim znane utwory muzyki hiszpańskiej, angielskiej czy brazylijskiej z elementami swingu i jazzu.

Za nami półmetek cyklu Letnich Koncertów Promenadowych, a w części sierpniowej ponownie spotkania z zumbą i koncertami. W najbliższą niedzielę (6.08) o godz. 16:00 „Od Kalinki do Szeherezady", czyli koncert pieśni rosyjskich i tańców orientalnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group