Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4186
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Profesor Batieczko z wykładem w Jeleniej Górze

Wtorek, 18 października 2016, 14:54
Aktualizacja: 15:32
Autor: Org
Jelenia Góra: Profesor Batieczko z wykładem w Jeleniej Górze
Fot. Użyczone
Wczoraj (17.10.) w Hotelu "Cieplice" odbył się wykład prof. Siergieja Batieczki. Poświęcony był aspektom zdrowego życia w świecie pełnym zanieczyszczeń. Prof. Batieczko mówił o tym, jak usunąć toksyny i pasożyty z naszego organizmu oraz jak skomponować prawidłową, pełnowartościową dietę.

Prof. Batieczko na co dzień praktykuje w Londynie, Odessie i Pekinie. Jako chirurg z wieloletnią praktyką oraz jako specjalista tradycyjnej medycyny chińskiej, prof. Batieczko traktuje człowieka w sposób holistyczny i wskazuje, że zarówno medycyna konwencjonalna, jak i niekonwencjonalna, mogą nam pomóc w zachowaniu zdrowia przez długie lata.

Prof. Batieczko wskazał kilka najważniejszych aspektów, które warunkują nasze zdrowie: odpowiedni sposób odżywiania się, picie wody, praktykowanie zdrowego oddechu, regularna detoksykacja organizmu, manualna praca ze swoim ciałem, a także suplementacja.

Bardzo dużo czasu prof. Batieczko poświęcił sposobom oczyszczenia organizmu z toksyn, pasożytów, grzybów i pleśni. Wskazywał, że to właśnie one uniemożliwiają efektywną pracę organom naszego ciała. Mówił o tym, jak oczyścić wątrobę, jak dbać o nerki oraz jak uniknąć poważnych chorób cywilizacyjnych.

Kolejny wykład profesora Siergieja Batieczki jest planowany w Jeleniej Górze w styczniu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group