Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 5927
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Producenci narkotyków zatrzymani w melinie

Wtorek, 19 sierpnia 2008, 14:59
Aktualizacja: 15:00
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Producenci narkotyków zatrzymani w melinie
Fot. KMP
Kobieta i dwóch mężczyzn wpadło w ręce policji w jednym z mieszkań przy ulicy Powstańców Śląskich. W lokalu produkowali tzw. polską heroinę oraz fałszowali różne dokumenty.

Zatrzymana ma 36 lat, a jej kompani – 36 i 41. Policjanci w wyniku przeszukania mieszkania, w którym odbywała się produkcja polskiej heroiny zabezpieczyli prekursory w postaci amoniaku, kationitu i różnych rozpuszczalników.

Ponadto zabezpieczyli również wywar, który pozostał po produkcji tego narkotyku. Znaleziono również dokumenty tożsamości, książeczki wojskowe, prawa jazdy innych osób, jak również pieczątki różnych firm, blankiety zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, faktury vat i umowy zlecenia.

Niektóre z zabezpieczonych zaświadczeń były wystawione na różne nazwiska.
– Policjanci ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych dokumentów oraz sprawdzą czy zostały ona już wykorzystane do innych przestępstw – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Byli już notowani za to samo przestępstwo. Za produkcję narkotyków grozi im kara więzienia do trzech lat. Policja wystąpiła z wnioskiem o tymczasowe ich aresztowanie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group