Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 7740
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Problemy na śliskich drogach

Wtorek, 26 stycznia 2016, 15:45
Aktualizacja: 15:54
Autor: Angelika Grzywacz – Dudek
Region: Problemy na śliskich drogach
Fot. 112
Do kilku zdarzeń drogowych doszło dzisiaj (26.01) na drogach w regionie, w tym dwa z nich miały miejsce przy ul. Pułaskiego w Podgórzynie, gdzie kierująca subaru wpadła do rowu, a kierowca renault megane uderzył w przepust drogowy. Natomiast na drodze Miłków–Sosnówka zderzyły się seat i audi.

Do dwóch zdarzeń w Podgórzynie doszło rano. Po godz. 7.00 kierująca subaru z gminy Jeżów Sudecki wpadła w poślizg, zjechała drogi i wylądowała w rowie nieopodal Stawów Podgórzyńskich. Została przez policję pouczona. Natomiast godzinę później w przepust drogowy uderzył kierowca renault megane, który również nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zawisł na skarpie. W obu przypadkach z pomocą pojechali strażacy, którzy wyciągnęli pojazdy na drogę.

Natomiast o godz. 7.00 na drodze Miłków-Sosnówka kierowca seata nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy audi i doprowadził do zderzenia. Nikomu nic się nie stało. Za spowodowanie kolizji sprawca otrzymał 300 zł mandatu i sześć punktów karnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group