Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 2377
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Prezydent RP zaszczycił powodzian

Środa, 11 sierpnia 2010, 18:02
Aktualizacja: 19:29
Autor: Wiktor Marconi
Jelenia Góra: Prezydent RP zaszczycił powodzian
Wiktor Marconi
Fot. Wiktor Marconi
Po kilku dniach po zaprzysiężeniu Prezydent Bronisław Komorowski pojawił się na Dolnym Śląsku. Oficjalnym powodem wizyty były celebracje dnia Św. Wawrzyńca i związana z tym świętem wizyta Prezydenta Czech Vaclava Klausa na Śnieżce. Korzystając z okazji szef państwa udał się do powodzian w Zgorzelcu i Bogatyni.

Właśnie w Bogatyni czekał na niego nasz reporter Wiktor Marconi, który razem z dziennikarzami innych mediów próbował bezskutecznie dowiedzieć sie od prezydenta, jakie będą działania władz krajowych i lokalnych w sprawie usuwania skutków powodzi.

Prezydentowi Komorowskiemu w swojej wizycie towarzyszyli: marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna, wicemarszałek naszego województwa Jerzy Łużniak, przewodniczący Sejmiku wojewódzkiego Jerzy Pokój.

Jak zapewne będą mogli Państwo się przekonać w naszym materiale, o konkretach jak zwykle nie było mowy. Delegacja złożona z najwyższych dostojników państwowych spacerowała wzdłuż tego, co pozostało z dorzecza Miedzianki i tam roztoczyła blask swego majestatu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group