Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 6714
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Prezentacja Karkonoszy już w piątkowy wieczór!

Czwartek, 20 marca 2014, 15:51
Aktualizacja: Piątek, 21 marca 2014, 12:35
Autor: red.
Jelenia Góra: Prezentacja Karkonoszy już w piątkowy wieczór!
Fot. użyczone - KS Karkonosze
W piątkowy wieczór (21 marca – godz. 19.00) w hali Parku Sportowego Złotnicza odbędzie się prezentacja piłkarskich zespołów Karkonoszy Jelenia Góra przystępujących do rundy wiosennej rozgrywek prowadzonych przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej i Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jeleniej Górze. Wstęp na imprezę jest wolny.

Głównym wydarzeniem eventu będzie prezentacja pierwszego zespołu, który po rundzie jesiennej zajmuje trzecie miejsce w IV lidze dolnośląskiej z zaledwie jednym punktem straty do miejsca premiowanego awansem do III ligi dolnośląsko-lubuskiej. W przerwie zimowej skład Karkonoszy wzmocnili Marcin Pacan, Tomasz Malinowski, Tomasz Woźniczka i Łukasz Kłobucki. Dwaj pierwsi to wychowankowie klubu ze Złotniczej, a ich powrót zapewne bardzo uciszy fanów jeleniogórskiego klubu.

Prócz seniorów kibice w hali przy Złotniczej będą mogli zobaczyć drużyny młodzieżowe i dziecięce Karkonoszy, począwszy od juniorów na grupach przedszkolnych kończąc. Część roczników zaprezentuje się wspólnie z piłkarzami Akademii Piłkarskiej MOS Jelenia Góra, który w drugim półroczu bieżącego roku stanie się częścią Karkonoszy.

Podczas prezentacji kibicom oraz rodzicom i dziadkom młodych piłkarzy przedstawi się również nowy zarząd Karkonoszy. Czas trwania imprezy przewidziano na dwie godziny. Zapraszamy.

Dzień później - 22 marca Karkonosze zainaugurują rundę wiosenną IV ligi dolnośląskiej. Pierwszym rywalem biało-niebieskich będzie Kuźnia Jawor, a mecz odbędzie się na stadionie w Parku Sportowym Złotnicza. Jego początek zaplanowano na godzinę 18:00.

Od tego roku zmieniła się cena biletów, które będą kosztować 6 zł. Podwyżka o złotówkę została uzgodniona z kibicami, a nadwyżka zostanie przekazana na ich działalność. Podczas spotkań Karkonoszy w rundzie wiosennej będzie też możliwość skorzystania ze stoiska gastronomicznego, które prowadzić będą Termy Cieplickie. Zarząd klubu informuje, że unieważnione zostają karty VIP z rundy jesiennej. Przygotowany jest nowy wzór karty i tylko on będzie honorowany w rundzie wiosennej sezonu 2013/2014.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group