Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6786
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Prezentacja Karkonoszy już w piątkowy wieczór!

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 20 marca 2014, 15:51
Aktualizacja: Piątek, 21 marca 2014, 12:35
Autor: red.
Fot. użyczone - KS Karkonosze
W piątkowy wieczór (21 marca – godz. 19.00) w hali Parku Sportowego Złotnicza odbędzie się prezentacja piłkarskich zespołów Karkonoszy Jelenia Góra przystępujących do rundy wiosennej rozgrywek prowadzonych przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej i Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jeleniej Górze. Wstęp na imprezę jest wolny.

Głównym wydarzeniem eventu będzie prezentacja pierwszego zespołu, który po rundzie jesiennej zajmuje trzecie miejsce w IV lidze dolnośląskiej z zaledwie jednym punktem straty do miejsca premiowanego awansem do III ligi dolnośląsko-lubuskiej. W przerwie zimowej skład Karkonoszy wzmocnili Marcin Pacan, Tomasz Malinowski, Tomasz Woźniczka i Łukasz Kłobucki. Dwaj pierwsi to wychowankowie klubu ze Złotniczej, a ich powrót zapewne bardzo uciszy fanów jeleniogórskiego klubu.

Prócz seniorów kibice w hali przy Złotniczej będą mogli zobaczyć drużyny młodzieżowe i dziecięce Karkonoszy, począwszy od juniorów na grupach przedszkolnych kończąc. Część roczników zaprezentuje się wspólnie z piłkarzami Akademii Piłkarskiej MOS Jelenia Góra, który w drugim półroczu bieżącego roku stanie się częścią Karkonoszy.

Podczas prezentacji kibicom oraz rodzicom i dziadkom młodych piłkarzy przedstawi się również nowy zarząd Karkonoszy. Czas trwania imprezy przewidziano na dwie godziny. Zapraszamy.

Dzień później - 22 marca Karkonosze zainaugurują rundę wiosenną IV ligi dolnośląskiej. Pierwszym rywalem biało-niebieskich będzie Kuźnia Jawor, a mecz odbędzie się na stadionie w Parku Sportowym Złotnicza. Jego początek zaplanowano na godzinę 18:00.

Od tego roku zmieniła się cena biletów, które będą kosztować 6 zł. Podwyżka o złotówkę została uzgodniona z kibicami, a nadwyżka zostanie przekazana na ich działalność. Podczas spotkań Karkonoszy w rundzie wiosennej będzie też możliwość skorzystania ze stoiska gastronomicznego, które prowadzić będą Termy Cieplickie. Zarząd klubu informuje, że unieważnione zostają karty VIP z rundy jesiennej. Przygotowany jest nowy wzór karty i tylko on będzie honorowany w rundzie wiosennej sezonu 2013/2014.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~18 sqandal 21-03-2014 10:57
..... no i zaczyna się WIELKA piłka w Jelonce a te wzmocnienia to jakieś marne . a po co ta złotówka na działalność kibiców ? ... no chyba nie na race a oprawa przy pustych trybunach to taka mizeria

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group