Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 5461
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Prapremiera “Singli po japońsku” w Gołębiewskim

Poniedziałek, 25 stycznia 2016, 8:43
Aktualizacja: 8:48
Autor: Manu
Karpacz: Prapremiera “Singli po japońsku” w Gołębiewskim
Fot. Archiwum Teatru MY Productions
“Single po japońsku” to najnowsza komedia autorstwa Marcina Szczygielskiego w reżyserii Olafa Lubaszenko. Spektakl ten zostanie gościnnie wystawiony 13 lutego (w sobotę) o godz. 20.00 na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Wystąpią: Anna Mucha, Katarzyna Maciąg, Lesław Żurek i Wojciech Medyński. Producentem jest Teatr MY, a organizatorem wydarzenia firma EMY.

Przedstawienie ukazuje pół żartem, pół serio życie czworga członków zarządu wielkiej korporacji. Dla Magdy (w tej roli Katarzyna Maciąg), Nirka (Lesław Żurek), Joanny (Anna Mucha) i Sebastiana (Wojciech Medyński) codzienna egzystencja składa się tylko z pracy dla dobra firmy. Wszystko się zmienia, gdy nowym właścicielem koncernu zostaje Japończyk, który zarządza, by każdy pracownik nosił kimono w godzinach pracy. A wszystko w otoczce inspirowanej Krajem Kwitnącej Wiśni.

Autorem sztuki jest Marcin Szczygielski, dziennikarz i grafik, autor sztuk teatralnych (“Berek, czyli upiór w moherze”, “Wydmuszka”, “Furie”, “KalLas”, “Kochanie na kredyt”) i powieści zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży.

Reżyseruje Olaf Lubaszenko, znany przede wszystkim jako “mocna postać” kina (aktor, reżyser, producent filmowy), który ma na swoim koncie także reżyserię (np. “Kochanie na kredyt” Marcina Szczygielskiego) w teatrach: warszawskich (Muzycznym “Roma”, Na Woli i Capitol) oraz w Poznaniu (Nowym) oraz Gdyni (Muzycznym im. Danuty Baduszkowej).

Rezerwacja telefoniczna: 533–509–857, e–mail: scenateatralna@gmail.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group