Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy

Pracownik schroniska pijany w sztok

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Trzy promile alkoholu we krwi miał wczoraj pracownik schroniska dla małych zwierząt w Jeleniej Górze, który zajmował się zwierzakami i obsługiwał interesantów w firmie. O nietrzeźwości mężczyzny poinformował mieszkaniec, który pojechał do placówki, by wybrać sobie psa i poczuł od pracownika silną woń alkoholu.

reklamy

Zdarzenie miało miejsce około godziny 20.00 przy ulicy Spółdzielczej. Mężczyzna, który przyjechał po psa, nie mógł dogadać się z 51 – letnim pracownikiem, który był kompletnie pijany. O sprawie poinformowano straż miejską, a ta przekazała zgłoszenie policji.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze przebadali pielęgniarza. Okazało się, że ma on trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zdaniem policji był jednak dość komunikatywny i, nie zagrażał zdrowiu i życiu innych, dlatego pozostawiono go w placówce i o sprawie poinformowano kierownika schroniska, który podejmie decyzję o przyszłym losie swojego podwładnego.

To już trzeci przypadek pijaństwa w pracy w schronisku dla małych zwierząt w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka