Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 10919
Zalogowanych: 74
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pracownik schroniska pijany w sztok

Środa, 11 lutego 2009, 9:23
Aktualizacja: 9:24
Autor: Angela
Trzy promile alkoholu we krwi miał wczoraj pracownik schroniska dla małych zwierząt w Jeleniej Górze, który zajmował się zwierzakami i obsługiwał interesantów w firmie. O nietrzeźwości mężczyzny poinformował mieszkaniec, który pojechał do placówki, by wybrać sobie psa i poczuł od pracownika silną woń alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 20.00 przy ulicy Spółdzielczej. Mężczyzna, który przyjechał po psa, nie mógł dogadać się z 51 – letnim pracownikiem, który był kompletnie pijany. O sprawie poinformowano straż miejską, a ta przekazała zgłoszenie policji.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze przebadali pielęgniarza. Okazało się, że ma on trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zdaniem policji był jednak dość komunikatywny i, nie zagrażał zdrowiu i życiu innych, dlatego pozostawiono go w placówce i o sprawie poinformowano kierownika schroniska, który podejmie decyzję o przyszłym losie swojego podwładnego.

To już trzeci przypadek pijaństwa w pracy w schronisku dla małych zwierząt w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
408
Nie, to tylko 300 metrów
9%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
67%
Do sklepu idę na piechotę
24%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Aktualności
Żeby zebrać kilo miodu pszczoła musi odwiedzić 5 milionów kwiatów!
 
Aktualności
Chmury nad Karkonoszami
 
Ciekawe miejsca
Dostałem toporem w kark i mam 7 kręgów z tytanu
 
Inwestycje
Zbiornik Cieplice prawie po remoncie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group