Sobota, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 5720
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Praca? Jestem na TAK! – 4 marca spotkanie informacyjne

Piątek, 3 marca 2017, 16:45
Aktualizacja: Niedziela, 5 marca 2017, 7:33
Autor: TS
Jelenia Góra: Praca? Jestem na TAK! – 4 marca spotkanie informacyjne
Fot. KSON
Mamy pomysł na Twoją przyszłość. Jeśli jesteś osobą niezatrudnioną i posiadasz orzeczony stopień niepełnosprawności, Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych zaprasza Cię do udziału w projekcie, który może odmienić Twoje życie.

Udział w projekcie to szansa na nabycie umiejętności umożliwiających pracę m.in. w branży usług hotelarskich, czy finansowo-ubezpieczeniowych w tym m.in. rozliczeń kadrowopłacowych na płaszczyźnie firma-PFRON.

Osoby biorące udział w projekcie będą mogły skorzystać m.in. z:
- płatnych staży zawodowych,
- wsparcia psychologa, prawnika oraz trenera pracy
- pomocy asystenta osoby niepełnosprawnej
- wyjazdowych warsztatów integrująco-motywujących.

Ponadto uczestnicy projektu, będą mieli szansę na poznanie podstaw e-marketingu, opanowanie znajomości języka obcego (z ukierunkowaniem na branżę hotelarsko-turystyczną), nabycia umiejętności umożliwiających profesjonalną obsługę klienta.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące wyżej wspomnianego projektu 4 marca 2017 r. o godzinie 10:00 w KSON, ul. Osiedle Robotnicze 47a, Jelenia Góra.

Kolejne spotkanie w PUP Jelenie Góra ul. Podchorążych 15 w poniedziałek 6 marca 2017r. Równocześnie informujemy, że termin zamknięcia rekrutacji został przesunięty na 15 marca. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej www.kson.pl, w godzinach pracy biura (od poniedziałku do piątku 10.00-16.00) pod numerem telefonu 75-75-242-54 oraz u koordynatora projektu pod adresem e-mail: koordynator@kson.pl

Skorzystaj z okazji - odmień swoje życie!

Projekt: „Praca? Jestem na TAK: aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami" współfinansowany jest ze środków PFRON w ramach 24 konkursu ofert.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group