Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Pożegnanie w Samotni

Audio

Czytaj na głos

Autor: MJr 1 min czytania

W karkonoskim schronisku Samotnia trwa nieoficjalne pożegnanie obecnych dzierżawców, państwa Siemaszków.

Obecni dzierżawcy obiektu, państwo Siemaszko oraz Arcimowicz, będą w schronisku do 15 maja. Wcześniej będzie trwała wyprowadzka i schronisko przez pewien czas może działać "na pół gwizdka". Później obiekt przejmują nowi dzierżawcy (z Zakopanego), którzy wygrali przetarg na dalsze prowadzenie obiektu.

Jest specjalny album

- Jest to spotkanie pasjonatów Karkonoszy połączone z "pożegnaniem" naszej ukochanej "Samotni" - mówią organizatorzy wydarzenia: Krzysztof Paź oraz Adrian Kuśmierek, którzy przygotowali specjalny album ze zdjęciami z Samotni z archiwów turystów.

Uczestnikom przygrywa zespół MuzyKuny.

Czytaj więcej:
List pożegnalny Magdaleny Arcimowicz

Czytaj więcej:
Próbują ratować Samotnię

Czytaj więcej:
O tym kto przejmie Samotnię

Czytaj więcej:
Klauzula nietykalności

Czytaj więcej:
Drugi przetarg

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka