Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 8516
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pożegnanie szóstoklasistów w SP 7

Piątek, 27 czerwca 2014, 7:08
Aktualizacja: Sobota, 28 czerwca 2014, 7:58
Autor: Manu
Jelenia Góra: Pożegnanie szóstoklasistów w SP 7
Fot. BM
W czwartek (26 czerwca) w Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Jeleniej Górze uczniowie klas szóstych żegnali się ze szkołą, dyrekcją, nauczycielami, pracownikami szkoły, kolegami i koleżankami. Wręczono dyplomy uznania za wyniki w nauce oraz rozdano nagrody za udział w różnego rodzaju konkursach.

Piosenką grupy rockowej Perfect “Autobiografia” z nieco zmodyfikowanym tekstem rozpoczęła się wczorajsza uroczystość. Na scenie wystąpili wszyscy uczniowie, którzy wczoraj zakończyli naukę w SP 7. Przedstawiony program poetycki, wzbogacony o zabawne piosenki wytworzył atmosferę radości, refleksji i zadumy.

W pamięci zgromadzonych pozostaną słowa przemówień wicedyrektorki “Siódemki” Barbary Marszałek-Szurek. – Każdy z was dobrze pamięta pierwszy dzień w szkole, byliście przestraszeni i zagubieni. Wtedy życzliwość nauczycieli spowodowała, że poczuliście się bezpieczniej. To oni wprowadzali was w świat nauki, wpoili wam idee i pomogli wytyczyć ścieżki, którymi będziecie podążać do końca życia.

Miłą chwilą było wręczenie nagród książkowych dla uczniów z wzorową frekwencją przez trzy lata nauki w szkole. Gromkie brawa zabrzmiały, podczas wręczenia nagród książkowych dla uczniów klasy “VI a” i “VI b”, którzy na sprawdzianie po podstawówce uzyskali największą w szkole liczbę punktów.

Nagrody otrzymali również uczniowie wyróżniający się w pracy społecznej na rzecz szkoły oraz działający w różnych kołach zainteresowań i organizacjach szkolnych. Rodzice szóstoklasistów odebrali z rąk wychowawców listy gratulacyjne oraz podziękowania.

- Wspaniałą atmosferę potwierdzał uśmiech na twarzy oraz wesoły blask oczu wszystkich zgromadzonych. Wręczenie drobnych upominków, uściski dłoni, ostatnie wskazówki kończyły spotkanie, które wszystkim pozostanie na długo w pamięci – powiedziała Krystyna Wróblewska, wychowawczyni klasy VI b i nauczycielka matematyki SP nr 7. - Naszym absolwentom życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz fantastycznych, zasłużonych wakacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group