Słowa uznania za lata pracy i zaangażowanie w rozwój jeleniogórskiej oświaty skierowano do Violetty Pyrzanowskiej, dotychczasowej dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 4, Doroty Binkowskiej, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika, Barbary Marszałek-Szurek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 im. Fryderyka Chopina oraz Ireneusza Taraszkiewicza, dyrektora Zespołu Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierania Uzdolnień.
Jednocześnie akty powierzenia stanowisk otrzymali dyrektorzy wyłonieni w postępowaniach konkursowych. Funkcję dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 4 powierzono Marzennie Koselnik, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika – Marcie Bryszewskiej, Szkoły Podstawowej nr 11 im. Fryderyka Chopina – Annie Szymańskiej, Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych „Handlówka” im. Stanisława Staszica – Renacie Rachwał, Zespołu Placówek Pozaszkolnych – Centrum Wspierania Uzdolnień – Małgorzacie Sadowskiej, a Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii – Jackowi Fortunie.
Podczas uroczystości poinformowano również o przedłużeniu kadencji Joannie Peczenenko, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jeleniej Górze, w trybie bez przeprowadzania konkursu.
Spotkanie było symbolicznym zwieńczeniem roku szkolnego oraz okazją do podziękowania dyrektorom za odpowiedzialną pracę na rzecz jeleniogórskiej oświaty, a także życzeń powodzenia osobom rozpoczynającym nowe kadencje.
Czytaj dalej: Świadectwa odebrane, czas na wakacje!
Czytaj dalej: Zakończyli rok szkolny i rozpoczęli wakacje
Czytaj dalej: Polonez, wzruszenia i nowe marzenia. Ósmoklasiści św. Pankracego świętowali zakończenie ważnego etapu











Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.