Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 6961
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pożar serc na walentynki

Sobota, 13 lutego 2010, 9:10
Aktualizacja: 12:06
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Pożar serc na walentynki
Fot. .....
Z okazji tegorocznego dnia zakochanych młodzież działająca w Stowarzyszeniu „Wspólne Miasto” proponuje pokaz fireshow w wykonaniu grupy „Incendio cuori” oraz koncert, w trakcie którego nie zabraknie muzyki o miłości.

Impreza rozpocznie się jutro (14 II) o godz. 17:15 na pl. Ratuszowym (koło pomnika jubileuszowego jelenia), a o godz. 18 jej uczestnicy przeniosą się do biura Stowarzyszenia „Wspólne Miasto”, gdzie rozpocznie się część muzyczna. Wstęp na imprezę jest wolny.

- Od początku ferii zimowych w siedzibie Wspólnego Miasta odbywały się warsztaty kuglarskie. Wpadliśmy na taki pomysł, bo chcieliśmy nauczyć nasze koleżanki i kolegów tej coraz bardziej popularnej formy aktywności – mówi Michał „Molu” Staszewski. – Ponieważ ferie kończą się w szczególnym dniu - w walentynki - postanowiliśmy zorganizować pokaz fireshow oraz koncert walentynkowy - dodaje.

– Pokaz rozpocznie się o godz. 17:15 występem kursantów, którzy przez dwa tygodnie uczyli się trudnej sztuki kręcenia poikami czy kijami – zapowiadają Marcin „Promyk” Łapa oraz Łukasz „Sonic” Soński z jeleniogórskiej grupy tancerzy ognia Incedio Cuori. Kwadrans później zacznie się pokaz tańca z ogniem, w trakcie którego zaprezentują się instruktorzy.

- Po pokazie zapraszamy na koncert zespołów Hidden Point oraz Victima – mówi Krzysztof Polikowski. Zagramy kilka rockowych kawałków, a potem nastrojowych ballad. Ponadto zaprezentują się gitarzyści: Robert Wiski, Wojciech Obarzanek oraz Nesta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
760
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group