Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8663
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Powitali jesień w plenerze

Wtorek, 1 października 2019, 10:22
Aktualizacja: Środa, 2 października 2019, 15:52
Autor: WAC
Piechowice: Powitali jesień w plenerze
Fot. POK Piechowice
W minioną sobotę (28.09) mieszkańcy Piechowic już po raz dziesiąty bawili się na imprezie plenerowej „Dzień Jesieni”, która odbyła się przy Pałacu Pakoszów.

Piechowicki Ośrodek Kultury, który był organizatorem imprezy przygotował dużo atrakcji dla ciała jak i dla ducha. W tym roku jesień powitano przy dźwiękach nastrojowej muzyki w wykonaniu zespołu A.M.A. Trio, który umilał czas wszystkim uczestnikom, dodatkowo wciągając zarówno młodszych jak i tych starszych w muzyczne zabawy z nagrodami. Tradycyjnie już rozegrano otwarty turniej w boule zorganizowany przez Klub Abstynenta Eden. Podczas turnieju swoje umiejętności zaprezentowało liczne grono uczestników rywalizujących ze sobą w dwóch kategoriach: dzieci i młodzież do lat 16 oraz OPEN czyli młodzież powyżej 16 lat i dorośli. Zwycięzcy turnieju w boule (Karolina Łaskarzewska i Henryk Janowski) otrzymali nagrody ufundowane przez właścicieli Pałacu Pakoszów - Państwa Hartmann oraz przez Piechowicki Ośrodek Kultury.

Każdy mógł też spróbować swoich się w rozgrywce w mega-planszówce. W tej terenowej grze planszowej, gracze stawali się pionkami i rzucając kostką przemierzali pola z zadaniami, prześcigając się w dotarciu do mety, na której dla wszystkich czekał upominek ufundowany przez Urząd Miasta Piechowice. Ponadto każdy z obecnych mógł wykonać i zabrać ze sobą eko-obrazek z unikatowym jesiennym liściem, a także wziąć udział w konkursie „Dobry Smak”, odgadując z zawiązanymi oczami smaki jesiennych przetworów. Propozycjami dla najmłodszych było miasteczko ruchu drogowego oraz dmuchaniec.

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
481
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group