Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 6364
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powalczyli z powodzeniem w Sulęcinie

Wiadomości: Sulęcin
Środa, 8 maja 2013, 14:45
Aktualizacja: 14:47
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Miniony weekend okazał się bardzo udany dla jeleniogórskich badmintonistów. Zawodnicy KS Chojnik Jelenia Góra walczyli w Sulęcinie (woj. lubuskie) w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w badmintonie zaliczanych do klasyfikacji Ministerstwa Sportu i Turystyki w szkoleniu dzieci i młodzieży.

W eliminacjach do OOM udział wzięli: Klaudia Socha, Jędrzej Nowak oraz Dominik Gerlach natomiast w MMM jeleniogórski klub reprezentowali Aleksandra Prus, Natalia Palewicz, Weronika Rosiak, Oliwia Socha, Piotr Gajda, Kamil Słupek i Łukasz Cimosz.

Po udanych występach do OOM awansowali

Gra pojedyncza dziewcząt
1. Kinga BARNA – UKS 2 SOBÓTKA
2. Klaudia SOCHA – KS CHOJNIK JELENIA GÓRA

Gra pojedyncza chłopców
1. Jan WOLAŃCZYK - KS Match Point Ślęza
2. Jędrzej NOWAK – KS CHOJNIK JELENIA GÓRA

Gra podwójna chłopców
1. Jan WOLAŃCZYK - KS Match Point Ślęza / Jędrzej NOWAK – KS CHOJNIK JELENIA GÓRA
2. Krzysztof PIWOWARSK - UKS 2 Sobótka / Sebastian REGŃCZUK - KS Match Point Ślęza

Wcześniejszy awans w grze mieszanej (4. miejsce na listach PZBad.) miała nasza zawodniczka Klaudia Socha w parze z Marcinem Nowakiem (UKS Smecz Bogatynia).

- Bardzo udane okazały się również dla nas zawody MMM. Po raz kolejny nasz klub okazał się najlepszy w rywalizacji międzywojewódzkiej zdobywając 18 z 55 możliwych do zdobycia punktów. Nasi podopieczni wygrali 4 z 5 finałów, co bardzo nas ucieszyło. Kolejny rok uważamy za udany w rywalizacji międzywojewódzkiej, a awans do OOM Klaudii i Jędrka, który w walce o awans pokonał wyżej skasyfikowanego Sebastiana Regeńczuka napawa optymizmem i daje dużo satysfakcji w pracy z młodzieżą – dodali trenerzy jeleniogórskiego Chojnika Adam Słomka i Adam Cimosz

Wyniki MMM

Gra pojedyncza dziewcząt
1. Oliwia SOCHA – KS CHOJNIK JELENIA GÓRA
2. Jagoda GOLDWASSER - UKS 2 SOBÓTKA
3. Karolina SZNUROWSKA - UKS 2 SOBÓTKA

Gra pojedyncza chłopców
1. Kamil SŁUPEK – KS CHOJNIK JELENIA GÓRA
2. Piotr GAJDA – KS CHOJNIK JELENIA GÓRA
3. Dagobert ŻARCZYŃSKI - UKS Smecz Milicz

Gra podwójna chłopców
1. Piotr GAJDA / Łukasz CIMOSZ – KS CHOJNIK JELENIA GÓRA
2. Cyprian HERL / Dagobert ŻARCZYŃSKI - UKS Smecz Milicz
3. Rafał JAKIEL / Rafał KAZIMIERSKI - UKS Smecz Bogatynia

Gra podwójna dziewcząt
1. Jagoda GOLDWASSER / Karolina SZNUROWSKA - UKS 2 SOBÓTKA
2. Agata GOŚCIŁO / Elżbieta WARKOCZ - KS Stal Sulęcin
3. Aleksandra LEGIĘĆ / Aleksandra MICHALSKA - UKS Smecz Bogatynia
5. Aleksandra PRUS / Natalia PALEWICZ – KS CHOJNIK JELENIA GÓRA

Gra mieszana
1. Kamil SŁUPEK / Oliwia SOCHA – KS CHOJNIK JELENIA GÓRA
2. Łukasz CIMOSZ / Weronika ROSIAK – KS CHOJNIK JELENIA GÓRA
3. Cyprian HERL / Agata BIGOŃ - UKS Smecz Milicz

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group