Powalczą o puchar burmistrza Karpacza
Audio
Czytaj na głos
archiwum
Osiem zespołów stanie na starcie organizowanego przez Karkonosze Jelenia Górna Halowego Turnieju Piłki Nożnej Juniorów Starszych o Puchar Burmistrza Karpacza. Imprezę zaplanowano na najbliższą sobotę, 3 lutego. Początek zmagań w hali widowiskowo–sportowej przy ul. Konstytucji 3 Maja w Karpaczu o godz. 10.00.











Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.