Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 5795
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Suchedniów: Potwierdzili swoją dominację w Polsce

Wtorek, 12 kwietnia 2016, 21:13
Aktualizacja: 21:15
Autor: MDvR
Suchedniów: Potwierdzili swoją dominację w Polsce
Fot. użyczone
Bardzo pracowity weekend mają za sobą badmintoniści jeleniogórskiego Klubu Sportowego Chojnik oraz uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego im. J.I. Sztaudyngera ze Szklarskiej Poręby, którzy wystąpili w Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików w Suchedniowie. W zawodach udział wzięli młodzicy: Łukasz Cimosz, Patryk Panasiewicz, Michał Majdecki i Maciej Kruszyński oraz juniorzy: Oliwia Socha, Agata Gościło, Aneta Niklas, Agata Iskra, Jagoda Goldwasser, Jędrzej Nowak, Dominik Gerlach, Rafał Jakiel i Paweł Kopański.

Łupem zawodników szkolonych przez Adam Słomkę oraz Sławomira Kowalskiego (ZSOiMS Szklarska Poręba) padły aż 4 medale. Oczywiście nie zawiódł jeleniogórzanin Łukasz Cimosz, który z turnieju przywiózł dwa medale (złoto w grze mieszanej w parze z Karoliną Szubert - SKS Matchpoint Ślęza oraz srebro w grze pojedynczej).

- Cieszę się bardzo z występu Łukasza, który zanotował kolejny świetny występ. W grze mieszanej z Karoliną Szubert od początku byli faworytami i nie zawiedli wygrywając turniej. Trudne zadanie miał w grze pojedynczej. Już półfinałowy pojedynek zapowiadał się ciężko, w którym Łukasz pokonał swojego odwiecznego boiskowego rywala Bartka Gałazkę (LKS Technik Głubczyce) 21:18 i 21:19. W finale chyba zabrakło troszkę świeżości, ale nie dziwię się bo to był 8 mecz jaki musiał stoczyć mój podopieczny. Bardzo gratuluje Łukaszowi - wyznał trener Adam Słomka. - Jestem bardzo zadowolony również z kolejnych medali zdobytych przez uczennice ZSOiMS ze Szklarskiej Poręby - srebra w grze pojedynczej kobiet Anety Niklas oraz brązu w grze mieszanej Jagody Goldwasser i Szymona Malika (UKS Trójka Tarnobrzeg ) - dodał Adam Słomka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group