Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3252
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Potrzebni młodzi aktorzy do spektaklu "Miłość i żałość"

Poniedziałek, 11 marca 2013, 15:25
Aktualizacja: 15:27
Autor: Org
Reżyser Mirosław Samsel oraz Stowarzyszenie Edukacyjne Teatr "Na progu" zapraszają do zagrania w spektaklu pt. "Miłość i żałość" na podstawie powieści Fiodora Dostojewskiego "Idiota". – Poszukujemy młodych, utalentowanych ludzi w wieku 18 – 25 lat do takich głównych ról: Książę Myszkin, Rogożyn, Nastazja Filipowna – informują organizatorzy castingu.

Przedstawienie w tej reżyserii powstało na Wybrzeżu. Grane było w całej Polsce. Cieszyło się dużym powodzeniem. Świadczą o tym o tym liczne recenzje teatralne. Obecnie realizowane przedstawienie będzie miało nowy, twórczy wymiar i nie jest powtórzeniem poprzednich przedstawień.

- Do udziału w przedstawieniu zapraszamy wszystkich, którzy lubią teatr. Jest też wiele ciekawych epizodów w których twórcy przedstawienia chętnie by widzieli młodych ludzi. Jeżeli osoby są w innych zespołach, to ich występ potwierdzimy na plakatach: "Gościnny występ na Scenie "Na progu" – twierdzą organizatorzy.

- Chętnych prosimy o kontakt z realizatorami przedstawienia do dnia 25 marca pod adresem: scenanaprogu@gmail.com lub telefonicznie nr: 798 252 465 lub 514 288 483

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group