Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 6133
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Potrzebne pojemniki na Wojska Polskiego

Środa, 3 lutego 2016, 7:29
Aktualizacja: Czwartek, 4 lutego 2016, 7:37
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Potrzebne pojemniki na Wojska Polskiego
Fot. Angelika Grzywacz–Dudek
O ustawienie pojemników z woreczkami na psie odchody będą wnioskować Miłośnicy Alei Wojska Polskiego w Jeleniej Górze. – Obecnie mamy tylko jeden taki pojemnik przy teatrze, a psów jest bardzo wiele. Dla miasta to niewielki koszt, a po zamontowaniu koszy na pewno zrobi się o wiele czyściej – argumentuje Jędrzej Hałatek, prezes Stowarzyszenia Mieszkańców i Miłośników Alei Wojska Polskiego w Jeleniej Górze.

Prezes przekonuje, że obecnie trudno wymagać porządku od właścicieli czworonogów, skoro brakuje pojemników i worków. – Efekt jest taki, że mieszkańcy i turyści spacerujący chodnikami zabytkowej ulicy muszą uważać na każdy krok – mówi Jędrzej Hałatek. – Nasza aleja zaczyna się zmieniać, dlatego najwyższy czas, by na każdym rogu tej ulicy pojawiły się pojemniki z workami. W sumie potrzebnych będzie około 20 takich koszy – dodaje prezes.

Pismo z wnioskiem do Prezydenta Jeleniej Góry ma trafić w najbliższych dniach. - Dodatkowo pojawi się w nim prośba o wymalowanie pasów na ul. Matejki, koło schodów prowadzących na Wzgórze Szubieniczne mieszkańcy i turyści chodzą na spacery – dodaje Jędrzej Hałatek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group