Poniedziałek, 2 sierpnia
Imieniny: Gustawa, Kariny, Marii
Czytających: 1834
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Potrącił i zabił kobietę

Poniedziałek, 14 maja 2018, 6:15
Aktualizacja: Wtorek, 15 maja 2018, 8:20
Autor: WAC
Region: Potrącił i zabił kobietę
Fot. Użyczone
Kara pozbawienia wolności do ośmiu lat grozi mężczyźnie, który będąc pod wpływem narkotyków śmiertelnie potrącił 6 maja w miejscowości Jałowiec (powiat lubański) kobietę jadącą na rowerze.

Do wypadku doszło gdy kierujący dostawczym mercedesem 26-letni obywatel Ukrainy nie opanował samochodu, zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w prawidłowo jadącą na rowerze kobietę. Rowerzystka poniosła śmierć na miejscu zdarzenia. Jak ustalono, w czasie wypadku Taras B. znajdował się pod wpływem substancji psychotropowej.

- Taras B. został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lubaniu, gdzie usłyszał zarzut umyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym i spowodowanie wypadku, w wyniku którego zginęła Alicja I. – mówi rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prokurator Tomasz Czułowski.

Po przesłuchaniu podejrzanego, Prokuratura Rejonowa w Lubaniu skierowała do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Sąd podzielił stanowisko Prokuratury.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group