Sobota, 27 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

Potop w alei Wojska Polskiego

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Uszkodzona rura wodociągowa zalała część jednego z głównych traktów miasta. Woda ciekła od dwóch dni. Rano jej strumienie płynęły chodnikiem w okolicy sądu. Na miejscu pojawili się już pracownicy spółki Wodnik. Awaria ma zostać usunięta do jutra.

reklamy

Jak się dowiedzieliśmy, pękła rura w al. Wojska Polskiego w okolicy sądu. Uszkodzenie pojawiło się bowiem częściowo pod jezdnią, która należy do jednej z najbardziej ruchliwych ulic w mieście.

– Nasi ludzie rozpoczęli już usuwanie awarii, jednak część pękniętej rury znajduje się pod asfaltem, dlatego prace będą kontynuowane wieczorem i być może w nocy, tak aby nie blokować jezdni i nie utrudniać ruchu – mówi Wojciech Jastrzębski, prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Wodnik w Jeleniej Górze.
Jeśli wszytko pójdzie zgodnie z planem, do jutra po płynącej strumieniem wody, nie powinno być śladu.

Sieć wodociągowa w tym rejonie miasta należy do najbardziej awaryjnych głównie ze względu na wiek. Założyli ją jeszcze Niemcy na przełomie XIX i XX wieku. Nie była dużej części wymieniana od kilkudziesięciu lat.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka