Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 8852
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Poszukiwany przestępca schował się na strychu

Środa, 29 września 2010, 8:04
Aktualizacja: 8:50
Autor: KMP
Na co najmniej dwa lata trafi do więzienia mężczyzna, który aby uniknąć zatrzymania ukrył się przed policjantami na strychu. Za sprawcą wysłano trzy listy gończe i nakazy doprowadzenia do aresztu. Mężczyzna miał na koncie oszustwo i kierowanie pojazdem po pijanemu. Nie wrócił też do celi po przerwie w odbywaniu kary.

Wczoraj policjanci ustalili, że mężczyzna przebywa w jednym z mieszkań na terenie gminy Stara Kamienica. Kiedy tam podjechali z okna mieszkania wyglądał pewien osobnik, który nie chciał podać swoich danych.

W lokalu tym przebywał również jego kolega. Mężczyźni twierdzili, że nie mogą otworzyć drzwi, gdyż są zamknięci na klucz przez właściciela mieszkania. Wkrótce okazało się, że klucz jednak posiadają, ale gdy otworzyli drzwi to w mieszkaniu przebywał jedynie kolega poszukiwanego mężczyzny – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Jak się wkrótce okazało, poszukiwany ukrył się na strychu w poszyciu dachowym. Po zatrzymaniu został przewieziony do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group