Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 7506
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KOWARY: Poszedł w ruch nóż. Zatarg o 50 złotych

Wtorek, 12 kwietnia 2011, 8:15
Aktualizacja: 8:17
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali 19–letniego mężczyznę z Kowar, który nożem zadał dwa ciosy swojemu znajomemu. Wersje pokrzywdzonego i sprawcy są rozbieżne, ale tłem była awantura o pięćdziesiąt złotych.

Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło 5 kwietnia 2011 roku po południu w okolicy jednego ze sklepów w Kowarach. Pomiędzy mężczyznami doszło do szamotaniny, w wyniku której sprawca zadał pokrzywdzonemu dwa ciosy nożem w okolice klatki piersiowej, po czym uciekł.

Kiedy pokrzywdzony zorientował się co się stało, poprosił swojego kolegę, aby ten zawiózł go do szpitala. Wersje pokrzywdzonego i sprawcy co do motywów zdarzenia są rozbieżne, ale na pewno chodziło o 50 zł. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy – informuje podinspektor Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

19-latek trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do pięciu lat więzienia. Mężczyzna został już objęty dozorem policyjnym, nie może wyjechać z kraju oraz ma zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group