Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6404
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Posypały się mandaty za nadmierną prędkość

Środa, 9 lipca 2014, 10:01
Aktualizacja: 10:03
Autor: 112
93. kierowców ukaranych mandatami za przekroczenie dozwolonej prędkości to efekt wczorajszej (8.07.) policyjnej akcji „Prędkość”. Działania prowadzone były w szczególności na głównych ciągach komunikacyjnych Jeleniej Góry.

Policjanci szczególnym nadzorem objęli drogi główne naszego miasta, a pracę ich wspomagały radarowe mierniki prędkości oraz alkotesty. Podczas działań policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących, ale także stan techniczny pojazdów, osoby i pojazdy pod kątem poszukiwań, oraz sprawdzali czy kierowcy i pasażerowie w czasie jazdy stosują pasy bezpieczeństwa.

Efektem tych działań jest ukaranie 93. kierujących za przekroczenie dozwolonej prędkości. W trakcie działań policjanci ukarali mandatami siedmiu kierowców za to, że w czasie jazdy nie korzystali z pasów bezpieczeństwa oraz 11. kierowców za korzystanie z telefonów komórkowych podczas jazdy . Ponadto zatrzymali 9 dowodów rejestracyjnych za usterki techniczne.

Działania takie będą prowadzone cykliczne w różnych częściach miasta i powiatu jeleniogórskiego. Kierowców, którzy będą łamać przepisy w zakresie bezpieczeństwa na drogach policjanci będą dyscyplinować mandatami i punktami karnymi – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group