Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 6493
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Posylwestrowe powroty. Tłoczno na drogach

Wiadomości: JELENIA GÓRA REGION
Niedziela, 2 stycznia 2011, 11:38
Aktualizacja: 11:39
Autor: Agrafka
Powrót z weekendu sylwestrowego w Jeleniej Górze i okolicach przebiega spokojnie, tworzą się jednak duże korki.

Na ulicy Sudeckiej osoby wracające z Karpacza i Kowar mogą spodziewać się korków. Podobna sytuacja jest przy wylocie na Zgorzelec czy też Wrocław. Studenci wracający dzisiaj na studia do Wrocławia muszą uzbroić się w cierpliwość. Przewoźnicy PKS i firma Krycha przeżywać będą oblężenie powracających do Wrocławia nie tylko studentów, ale również turystów.

Lepiej nie liczyć na ostatni kurs autobusu, gdyż może okazać się, że przewoźnik z powodu panujących przepisów oraz warunków drogowych nie będzie sprzedawał biletów osobom pragnącym dostać się jedynie do punktu docelowego, chociażby korzystając z miejsc stojących.

Ostatnia „Krycha” jadąca do Wrocławia z Podwala odjeżdża o 19.55 a PKS o 22.00. Warto pamiętać, by nawet w autobusach PKS zapinać pasy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~podróżnik 2-01-2011 15:24
Sznurek samochodów aż do samej autostradki, wystarczy kraksa i wielokilometrowy korek gotowy. Czy doczekamy się porządnej drogi do A4? jeśli nie powstanie w szybkim tępie to Karpacz, Szklarsk i cała kotlina będzie zaściankiem. do którego nikt nie będzie chciał przyjechać. Ukłony dla marszałka J Pokoja, radnych i prezydenta Zawiły.
~abc 2-01-2011 18:09
Kotlina jeleniogórska już jest zaściankiem, ale NIE zwalnia to naszych wybrańców ze starań o chociaż przyzwoite dwupasmówki w jedną stronę. Trudno wskazać jednego winnego stanu \"takich\" dróg, ale wstyd wielki i zupełny brak odpowiedzialności za zapewnienie użytkownikom bezpieczeństwa w stopniu podstawowym. Oto EUROPA po polsku. Dlaczego nasz (nie) RZĄD nie wspomina o wymogach Unii europejskiej w zakresie infrastruktury drogowej. A może nasi nowi wybrańcy samorządowi zawalczą o pewne standardy ??????
~proszący 3-01-2011 8:11
Wracałem z Krakowa - wczoraj - sznur aut w kierunku Wrocławia, ale droga czarna, aż do rogatek naszej wsi - dumnie nazywanej miastem Jelenia Góra przez włodaży, gdzie błoto pośniegowe i przymarzająca woda na drogach. Zabobrze w scenerii zimowej, bez widoków na pługi ! ! ! Czy nadal musimy być na szarym końcu ? Omijuałem płatny odcinek A4 i w ŻĄDNEJ wiosce nie spotkałem sie z takimi bandami śniegowymi jak u nas - tam można ? ? !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group