Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 5903
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Porwała córkę, stanie przed sądem

Środa, 16 lipca 2008, 9:07
Aktualizacja: 9:07
Autor: TEJO
Dolny Śląsk: Porwała córkę, stanie przed sądem
Fot. Archiwum
Nawet trzy lata w celi może spędzić kobieta, która w minionym tygodniu uprowadziła własną córkę. Uczyniła to wbrew wyrokowi sądowemu, który ograniczył kontakt matki z dzieckiem.

Samanta, o której porwaniu było głośno, w końcu się odnalazła – głównie dzięki informacjom w mediach – anonsuje Słowo Polskie Gazeta Wrocławska. Po publikacjach na policję zgłosili się świadkowie, którzy wskazali miejsce, gdzie przebywała kamiennogórzanka z uprowadzonym dzieckiem.

Przypomnijmy: rodzice rozwodzą się, a sąd ograniczył kontakt dziewczynki z matką. Mimo to kobieta porwała córkę. Jak twierdzi ojciec dziecka, nie uczyniła tego z miłości, ale z zazdrości, bo Samanta zaczęła się zwracać do jego obecnej towarzyszki życia per „mamo”. Mężczyzna będzie wnosił o odebranie praw rodzicielskich swojej byłej żonie, bo sytuacja może się powtórzyć.

Kiedy policjanci odnaleźli dziewczynkę, miała obcięte i przefarbowane włosy. PGWr podkreśla, że dziecko po ostatnich wydarzeniach jest mocno przestraszone. Będzie pod opieką psychologa. A matce – jak poinformowała Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze – zostanie postawiony zarzut uprowadzenia. Grozi za to kara do trzech lat więzienia. Kobieta została objęta dozorem policyjnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group