Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 7071
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Porozumienie odnowione

Niedziela, 29 sierpnia 2021, 5:15
Autor: WAC
Powiat: Porozumienie odnowione
Fot. starostwo powiatowe
Przedstawiciele powiatu karkonoskiego kilka dni temu podpisali odnowione porozumienie o współpracy partnerskiej z powiatem wolsztyńskim.

W delegacji powiatu, która udała się w tej sprawie do Wolsztyna byli wicestarosta Jarosław Kotliński i wiceprzewodniczący rady powiatu Leszek Supierz. W rozmowach ze strony powiatu wolsztyńskiego uczestniczyli starosta Jacek Skrobisz i przewodniczący rady Janusz Mrozkowiak.

Odnowienie porozumienia wiąże się ze zmianą nazwy naszego powiatu i doprecyzowaniem zakresu współpracy, która mam nadzieję będzie bardzo owocna – mówi starosta karkonoski Krzysztof Wiśniewski. - Umowa o współpracy pomiędzy ówczesnym powiatem jeleniogórskim, a powiatem wolsztyńskim została zawarta w 2008 roku, gdy starostą był Jacek Włodyga. Potem współpraca zamarła, dlatego postanowiliśmy ożywić nasze kontakty. Głównym obszarem współpracy jest wymiana młodzieży. Delegacje z z naszych powiatów uczestniczą też w ważnych wydarzeniach odbywających się u partnera. Wizyty te są okazją do wymiany wzajemnych doświadczeń z różnych dziedzin.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
5
50%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
40%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1068
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group