Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy

Porozumienie odnowione

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Przedstawiciele powiatu karkonoskiego kilka dni temu podpisali odnowione porozumienie o współpracy partnerskiej z powiatem wolsztyńskim.

reklamy

W delegacji powiatu, która udała się w tej sprawie do Wolsztyna byli wicestarosta Jarosław Kotliński i wiceprzewodniczący rady powiatu Leszek Supierz. W rozmowach ze strony powiatu wolsztyńskiego uczestniczyli starosta Jacek Skrobisz i przewodniczący rady Janusz Mrozkowiak.

Odnowienie porozumienia wiąże się ze zmianą nazwy naszego powiatu i doprecyzowaniem zakresu współpracy, która mam nadzieję będzie bardzo owocna – mówi starosta karkonoski Krzysztof Wiśniewski. - Umowa o współpracy pomiędzy ówczesnym powiatem jeleniogórskim, a powiatem wolsztyńskim została zawarta w 2008 roku, gdy starostą był Jacek Włodyga. Potem współpraca zamarła, dlatego postanowiliśmy ożywić nasze kontakty. Głównym obszarem współpracy jest wymiana młodzieży. Delegacje z z naszych powiatów uczestniczą też w ważnych wydarzeniach odbywających się u partnera. Wizyty te są okazją do wymiany wzajemnych doświadczeń z różnych dziedzin.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka