Piątek, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6680
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porozmawiaj z babcią o tańcu i zgarnij nagrody

Wtorek, 19 września 2017, 15:24
Aktualizacja: 15:27
Autor: Org
Jelenia Góra: Porozmawiaj z babcią o tańcu i zgarnij nagrody
Fot. Przystań Twórcza
Cieplicka Przystań Twórcza zaprasza dzieci w wieku 6–12 do udziału w konkursie plastycznym oraz filmowym „Ulubiony taniec mojej babci (mojego dziadka). Na laureatów czekają wspaniałe nagrody m.in. voucher na obiad do Restauracji Casa Blanca w Cieplicach dla wnuczka i babci, czy też wnuczki oraz dziadka.

Konkurs plastyczny: porozmawiaj z babcią lub dziadkiem i zaprezentuj własną wizję ich ulubionego tańca. - Prosimy o wykonanie pracy w formacie A3, natomiast forma plastyczna jest dowolna: możesz namalować farbami, narysować kredkami, wykleić, zrobić kolaż lub wymyśleć własny, niepowtarzalny sposób przekazania tematu na papierze – informuje organizator.

Konkurs filmowy: nagraj krótki film-rozmowę (do 2 minut) z babcią i dziadkiem na temat ich ulubionych tańców np. z młodości lub współczesnych. Możesz nakręcić film telefonem komórkowym, aparatem, kamerą itp. (najlepiej w formacie avi, mp4, wmv, mpeg lub dvd).

Termin nadsyłania prac: do 25 października do godz. 15.00 w siedzibie Przystani Twórczej – Cieplickiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze, ul. Cieplicka 74, 58-560 (budynek Szkoły Podstawowej nr 6).

Kartę zgłoszeniową, regulamin konkursu i oświadczenia można otrzymać w siedzibie
Przystani Twórczej – Cieplickiego Centrum Kultury. Więcej informacji pod nr tel. 75-71-22-892.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group