Środa, 12 maja
Imieniny: Dominika, Pankracego
Czytających: 4985
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021, 11:15
Autor: Ewa Fit
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. pixabay.com
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com porównać można ceny podstawowych artykułów żywnościowych i wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland, Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

ProduktyBiedronkaKauflandLidlRynek
Masło4.495.995.99-
Mleko2.392.292.69-
Jajka5.495.997.49-
Chleb1.792.292.89-
Cukier2.492.492.79-
Mąka1.992.191.69-
Ryż2.891.992.19-
Makaron2.491.392.49-
Twaróg2.693.493.10-
Kiełbasa śląska9.9913.909.99-
Kurczak7.997.995.99-
Schab9.9916.9924.99-
Karkówka17.9919.9918.99-
Jabłka1.995.99(3 kg)1.995.00
Pomidory11.998.998.9911.00
Ziemniaki2.492.493.69(5kg)2.00
Kapusta1.991.991.993.00
Cebula4.99(4kg)6.99(5kg)2.993.50
Ogórki5.997.999.9912.00
Papryka11.998.9911.998.00
Marchew2.992.993.494.00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
11%
Hahaha
3
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
22%
Złości
3
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group