Poniedziałek, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 2886
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Poniedziałek, 11 stycznia 2021, 14:05
Autor: Ewa Fit
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. pixabay.com
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com porównać można ceny podstawowych artykułów żywnościowych oraz wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland, Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

ProduktyBiedronkakauflandLidlRynek
Masło4.993.494.99-
Mleko1.891.852.39-
Jajka4.994.795.99-
Chleb2.492.492.79-
Cukier2.492.492.79-
Mąka1.192.491.99-
Ryż2.292.392.19-
Makaron1.891.491.84-
Twaróg2.692.793.99-
Kiełbasa śląska8.9013.909.99-
Kurczak6.997.997.99-
Schab17.9918.8712.79-
Karkówka17.8916.998.99-
Jabłka1.992.993.495.00
Pomidory12.998.999.998.00
Kapusta2.992.992.993.00
Ziemniaki2.992.491.293.00
Cebula2.493.992.99-
marchew2.991.492.994.00
Ogórki7.996.998.9911.00
Papryka8.998.998.999.00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
67%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group