Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 6042
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Poniedziałek, 26 października 2020, 11:10
Aktualizacja: 11:10
Autor: Ewa Fit
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. pixabay
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com można porównać ceny podstawowych artykułów żywnościowych oraz wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland, Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

ProduktyBiedronkaKauflandLidlRyneczek
Masło2.993.332.99-
Mleko2.892.592.29-
Jajka4.994.447.39-
Chleb1.991.992.49-
Cukier2.491.992.79-
Mąka2.391.992.19-
Ryż2.991.992.49-
Makaron2.291.192.49-
Twaróg2.991.192.49-
Kiełbasa śląska8.9914.909.99-
Kurczak7.993.997.99-
Schab8.999.9912.99-
Karkówka8.9919.6317.90-
Jabłka1.992.492.995.00
Pomidory8.998.997.997.00
Kapusta1.992.991.294.00
Ziemniaki2.992.992.492.00
Cebula2.502.492.993.50
Marchew2.992.992.794.50
Ogórki6.996.995.998.00
Papryka8.999.998.997.00

Twoja reakcja na artykuł?

3
43%
Cieszy
2
29%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
14%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
948
Tak
41%
Nie
53%
Jest mi to obojętne
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Tego najbardziej bali się nasi przodkowie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
Kurierski Ford kontra Citroen
 
Karkonosze
Epicki wschód Słońca nad Karkonoszami
 
Edukacja
"Chemik" jubileuszowo. 80 lat wyjątkowej szkoły
 
Pogodowo
Alert pogodowy: Opady i gołoledź
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group