Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 3937
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Poniedziałek, 22 czerwca 2020, 12:10
Aktualizacja: Sobota, 27 czerwca 2020, 9:37
Autor: Ewa Fit
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. pixabay.com
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com będzie można porównać ceny podstawowych artykułów żywnościowych oraz wybranych warzyw i owoców w trzech marketach: Biedronka, Kaufland i Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

22.06.2020BiedronkaKauflandLidlRyneczek
Masło4.493.334.99-
Mleko2.892.892.99-
Jajka5.495.996.49-
Chleb1.992.991.79-
Cukier2.492.992.79-
Mąka1.191.692.19-
Ryż2.991.992.19-
Makaron2.292.192.59-
Twaróg2.492.792.99-
Kiełb. śląska9.9916.9014.90-
Schab17.9924.9829.90-
Karkówka22.9019.9919.63-
Kurczak6.997.776.99-
Jabłka Ligol3.494.994.996.00
Pomidory3.992.994.497.00
Kapusta3.991.793.993.50
Ziemniaki3.991.993.993.00
Cebula3.993.793.995.00
Marchew3.992.492.995.00
Papryka14.997.999.997.00
Ogórki6.993.993.497.00
Truskawki9.9914.98-8.00

Twoja reakcja na artykuł?

2
7%
Cieszy
8
29%
Hahaha
1
4%
Nudzi
1
4%
Smuci
1
4%
Złości
15
54%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group