Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Porażka na inaugurację turnieju barażowego

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

W pierwszym meczu o wejście do I ligi koszykarek rozegranym w Sosnowcu, miejscowy JAS FBG Zagłębie pokonał KS Wichoś Jelenia Góra 63:52. W sobotę rozegramy kolejny pojedynek, tym razem z Polonią Warszawa, start o godz. 17.00.

Spotkanie z Zagłębiem miało wyrównany przebieg. Nasze zawodniczki zaprezentowały bardzo rzetelną koszykówkę, opartą na zespołowej obronie i poukładanej grze w ataku. Po meczu nasze zawodniczki były zdegustowane postawą arbitrów, którzy odgwizdali gospodyniom przez cały mecz zaledwie 5 fauli. Bardzo dobrze zagrała Marta Klementowska, która nie tylko zdobyła 20 punktów, ale i zanotowała 7 asyst. Niemiłosiernie mocno traktowana przez zawodniczki z Sosnowca, Aleksandra Lorenz wywalczyła 10 punktów, nie wykonując nawet jednego rzutu wolnego. Przez cały mecz wykonywaliśmy zaledwie 3 rzuty wolne. W sobotę nasze koszykarki zagrają z warszawską Polonią i będzie to spotkanie o wszystko. Tylko zwycięstwo może przedłużyć nasze nadzieje na awans do finałowego turnieju. Początek meczu w Sosnowcu o godz. 17.00.

Aktualizacja: W drugim meczu nasze koszykarki uległy 50:64 SKK Polonii Warszawa.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka