Niedziela, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 5276
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porażka liderek

Czwartek, 21 marca 2013, 18:25
Aktualizacja: 18:28
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Porażka liderek
Fot. archiwum
Ciekawa okazała się 24. kolejka Wichoś Basket Ligi. Zabrakło najlepszych zawodniczek, powodem były testy zdawane przez szóstoklasistki do jeleniogórskich gimnazjów. Ogólnie jednak kolejka okazała się interesująca. Wygrała 6 D, wicelider rozgrywek pokonując 6 C różnicą 4 punktów, przegraną z kolei zanotował lider 6 B przegrywając z 6 E 13:17.

Wyniki

6 C – 6 D 13 : 17

Punkty : Aleksandra Prokop 7 Katarzyna Walter 6 ( 6 C )
Marzena Małenda 9 Klaudia Zeler 4 Wiktoria Skibińska 2 Wiktoria Pszeniczna 1 Katarzyna Pytel 1 ( 6 D )

5 S 2 – 6 A 30 : 26

Punkty : Oliwia Rydlikowska 22 Julia Walczak 4 Klaudia Soćko 4 ( 5 S 2 )
Dorota Kita 12 Joanna Arasymowicz 10 Michalina Przybysz 4 ( 6 A )

6 B – 6 E 17 : 21 >

Punkty : Zuzanna Samulska 11 Małgorzata Wróbel 4 Agata Strzelec 2 ( 6 B )
Anna Żeliszewska 19 Kamila Lewińska 2 ( 6 E )

6 M – 5 S 1 17 : 15

Punkty : Maria Krajewska 13 Justyna Dąbrowska 4 ( 6 M )
Maria Budzikowska 12 Magdalena Mamzer 2 Wiktoria Wojno 1 ( 5 S 1 )

Tabela
1 miejsce klasa 6 B 24 mecze 44 punkty kosze + 247
2 miejsce klasa 6 D 24 mecze 42 punktów kosze + 89
3 miejsce klasa 5 S 1 24 mecze 37 punktów kosze + 59
4 miejsce klasa 5 S 2 24 mecze 37 punktów kosze + 34
5 miejsce klasa 6 M 24 mecze 34 punkty kosze -93
6 miejsce klasa 6 E 24 mecze 33 punkty kosze -34
7 miejsce klasa 6 A 24 mecze 31 punktów kosze –129
8 miejsce klasa 6 C 24 mecze 28 punktów kosze -146

Klasyfikacja strzelczyń
1 miejsce Korkosz Weronika 294 punkty klasa 6 A
2 miejsce Żeliszewska Anna 273 punkty klasa 6 E
3 miejsce Konon Adriana 238 punktów klasa 6 B
4 miejsce Małenda Marzena 237 punktów klasa 6 D
5 miejsce Krajewska Maria 198 punktów klasa 6 M
6 miejsce Prokop Aleksandra 195 punkty klasa 6 C
7 miejsce Kanior Wiktoria 194 punktów klasa 6 B
8 miejsce Maląg Jagoda 181 punktów klasa 5 S 1
9 miejsce Mroczko Martyna 172 punktów klasa 6 B
10 miejsce Rydlikowska Oliwia 171 punktów klasa 5 S 1
11 miejsce Piwko Natalia 167 punktów klasa 5 S 2
12 miejsce Budzikowska Maria 127 punktów klasa 5 S 1
13 miejsce Walter Katarzyna 127 punktów klasa 6 C
14 miejsce Tortora Vittoria 109 punktów klasa 5 S 1
15 miejsce Dębska Lidia 89 punktów klasa 6 M
16. miejsce Pszeniczna Wiktoria 88 punktów klasa 6 D
17 miejsce Arasymowicz Joanna 83 punktów klasa 6 A
18 miejsce Soćko Klaudia 81 punktów klasa 5 S
19 miejsce Dąbrowska Justyna 69 punktów klasa 6 M
20 miejsce Chilewska Kamila 57 punkty klasa 6 E
21 miejsce Przybysz Michalina 50 punkty klasa 6 A
22 miejsce Lewińska Kamila 45 punktów klasa 6 E
23 miejsce Pytel Katarzyna 44 punkty klasa 6 D
24 miejsce Maćków Natalia 38 punktów klasa 6 D
25 miejsce Chilewska Julia 34 punktów klasa 6 E
26 miejsce Walczak Julia 33 punktów klasa 5 S 2
27 miejsce Skibińska Wiktoria 32 punktów klasa 6 D
28 miejsce Davidson Anna 31 punktów klasa 5 S 2
29 miejsce Zeler Klaudia 29 punktów klasa 6 D
30 miejsce Davidson Katarzyna 28 punktów klasa 5 S 2
31 miejsce Brzeżniak Agata 25 punktów klasa 6 C
31 miejsce Wojno Wiktoria 25 punktów klasa 5 S 1
33 miejsce Samulska Zuzanna 23 punktów klasa 6 B
33 miejsce Kita Dorota 23 punkty klasa 6 A
35 miejsce Siwińska Weronika 22 punktów klasa 6 A
36 miejsce Mamzer Magdalena 16 punktów klasa 5 S 1
37 miejsce Janik Justyna 14 punktów klasa 6 M
38 miejsce Strzelec Agata 12 punktów klasa 6 B
39 miejsce Skibińska Aleksandra 9 punktów klasa 6 D
40 miejsce Wróbel Oliwia 8 punkty klasa 6 B
41 miejsce Turczyn Joanna 4 punkty klasa 6 C
42 miejsce SzulcAngelika 2 punkty klasa 6 C
42 miejsce Niemeyer Anika 2 punkty klasa 6 A
42 miejsce Kowaliszyn Anna 2 punkty klasa 6 A
42 miejsce Telega Paulina 2 punkty klasa 6 A

Następne spotkania - 10.4.2013 r. środa
15.20: 6 A – 5 S 2
15.40: 6 D – 6 M
16.00: 6 B – 5 S 1
16.20: 6 C – 6 E

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group